Kampplan for: Forår 2022

Dato Spillested D1 D2 R
04-04 00:00 Langsøskolen- Bane 1 Au2mate FUK - Familie- og ungekontakten
Kamp aflyst
04-04 00:01 Langsøskolen- Bane 1 FUK - Familie- og ungekontakten Jyske Markets
Kamp aflyst
04-04 00:02 Langsøskolen- Bane 1 Bilernes Hus A/S FUK - Familie- og ungekontakten
Kamp aflyst
04-04 00:03 Langsøskolen- Bane 1 FUK - Familie- og ungekontakten Giants
Kamp aflyst
04-04 00:04 Langsøskolen- Bane 1 FUK - Familie- og ungekontakten Jyske Finans
Kamp aflyst
04-04 00:05 Langsøskolen- Bane 1 FUK - Familie- og ungekontakten Deloitte Silkeborg
Kamp aflyst
04-04 00:06 Langsøskolen- Bane 1 Hegnsgårdens Drenge FUK - Familie- og ungekontakten
Kamp aflyst
04-04 00:07 Langsøskolen- Bane 1 SG Denmark FUK - Familie- og ungekontakten
Kamp aflyst
04-04 00:08 Langsøskolen- Bane 1 FUK - Familie- og ungekontakten FS Drengene
Kamp aflyst
04-04 00:09 Langsøskolen- Bane 1 Jørgen P`s Drenge FUK - Familie- og ungekontakten
Kamp aflyst
04-04 18:00 Langsøskolen- Bane 1 Deloitte Silkeborg SG Denmark
5-3
04-04 18:00 Langsøskolen- Bane 2 Au2mate Hegnsgårdens Drenge
0-0
04-04 18:40 Langsøskolen- Bane 1 Jyske Finans Jyske Markets
0-1
04-04 18:40 Langsøskolen- Bane 2 Bilernes Hus A/S FS Drengene
3-2
04-04 19:20 Langsøskolen- Bane 1 Giants Jørgen P`s Drenge
1-1
11-04 18:00 Langsøskolen- Bane 2 Hegnsgårdens Drenge Deloitte Silkeborg
5-0
11-04 18:40 Langsøskolen- Bane 1 FS Drengene Jyske Finans
2-1
11-04 18:40 Langsøskolen- Bane 2 Au2mate Bilernes Hus A/S
1-2
11-04 19:20 Langsøskolen- Bane 1 SG Denmark Giants
1-8
25-04 18:00 Langsøskolen- Bane 1 Deloitte Silkeborg Jyske Markets
0-2
25-04 18:00 Langsøskolen- Bane 2 Jørgen P`s Drenge SG Denmark
8-0
25-04 18:40 Langsøskolen- Bane 1 Au2mate FS Drengene
1-1
25-04 19:20 Langsøskolen- Bane 1 Hegnsgårdens Drenge Giants
1-4
02-05 18:00 Langsøskolen- Bane 1 Jyske Finans Jørgen P`s Drenge
5-0
02-05 18:00 Langsøskolen- Bane 2 FS Drengene Deloitte Silkeborg
3-1
02-05 18:40 Langsøskolen- Bane 1 Jyske Markets Au2mate
1-0
02-05 18:40 Langsøskolen- Bane 2 Bilernes Hus A/S Hegnsgårdens Drenge
1-4
09-05 18:00 Langsøskolen- Bane 1 SG Denmark Hegnsgårdens Drenge
0-3 Hjemmehold taberdømt
09-05 18:00 Langsøskolen- Bane 2 FS Drengene Giants
1-1
09-05 18:40 Langsøskolen- Bane 1 Jørgen P`s Drenge Au2mate
6-0
09-05 19:20 Langsøskolen- Bane 1 Jyske Markets Bilernes Hus A/S
5-0
16-05 18:00 Langsøskolen- Bane 2 Hegnsgårdens Drenge Jyske Finans
1-3
16-05 18:40 Langsøskolen- Bane 2 SG Denmark Au2mate
0-3 Hjemmehold taberdømt
16-05 19:20 Langsøskolen- Bane 1 FS Drengene Jørgen P`s Drenge
3-0 Udehold taberdømt
23-05 18:00 Langsøskolen- Bane 1 Giants Jyske Markets
0-0
23-05 18:00 Langsøskolen- Bane 2 Deloitte Silkeborg Jørgen P`s Drenge
1-3
23-05 18:40 Langsøskolen- Bane 1 Hegnsgårdens Drenge FS Drengene
1-2
23-05 18:40 Langsøskolen- Bane 2 Jyske Finans SG Denmark
4-0
30-05 18:00 Langsøskolen- Bane 1 Bilernes Hus A/S SG Denmark
0-3 Hjemmehold taberdømt
30-05 18:00 Langsøskolen- Bane 2 Deloitte Silkeborg Giants
0-3
30-05 18:40 Langsøskolen- Bane 1 Jyske Finans Au2mate
1-0
30-05 18:40 Langsøskolen- Bane 2 Jyske Markets Jørgen P`s Drenge
1-0
07-06 18:00 Giants Bilernes Hus A/S
3-0 Udehold taberdømt
13-06 18:00 Langsøskolen- Bane 1 Jyske Markets FS Drengene
2-2
13-06 18:00 Langsøskolen- Bane 2 Deloitte Silkeborg Bilernes Hus A/S
3-0 Udehold taberdømt
13-06 18:40 Langsøskolen- Bane 1 Jørgen P`s Drenge Hegnsgårdens Drenge
2-1
13-06 18:40 Langsøskolen- Bane 2 Giants Jyske Finans
4-2
20-06 18:00 Langsøskolen- Bane 1 Giants Au2mate
3-0
20-06 18:00 Langsøskolen- Bane 2 Jyske Finans Deloitte Silkeborg
1-2
20-06 18:40 Langsøskolen- Bane 1 Jørgen P`s Drenge Bilernes Hus A/S
3-2
20-06 18:40 Langsøskolen- Bane 2 SG Denmark Jyske Markets
0-13
27-06 18:00 Langsøskolen- Bane 1 Jyske Markets Hegnsgårdens Drenge
4-1
27-06 18:00 Langsøskolen- Bane 2 Au2mate Deloitte Silkeborg
0-1
27-06 18:40 Langsøskolen- Bane 1 Bilernes Hus A/S Jyske Finans
0-3
27-06 18:40 Langsøskolen- Bane 2 FS Drengene SG Denmark
6-1

Stævneansvarlig: Sten Nørup Tlf.: 22 46 75 04

Stævnekontaktperson: Carsten Nielsen Tlf.: 27 58 18 46