Gruppe 1. - 24.01.2023.

     Kegler Point
1. Team Malvin 8646 42
2. Rådhuset Sport 1 8597 38
3. Bavnehøj BB 8052 32
4. Rådhuset Sport 2. 7898 30
5. Sammenholdet 8093 24
6. EH Hvidevareservice 7467 14
 1. runde      06.09.2022. KL. 19,00       Kegler           Point     
Rådhuset Sport 1 Rådhuset Sport 2. 787 848 0 6
Team Malvin EH Hvidevareservice 943 868 6 0
Bavnehøj BB Sammenholdet 825 738 6 0
           
 2. runde     20.09.2022. KL. 20,00        
EH Hvidevareservice Rådhuset Sport 1 815 883 0 6
Rådhuset Sport 2. Sammenholdet 794 841 2 4
Team Malvin Bavnehøj BB 831 884 2 4
           
 3. runde      04.10.2022. KL. 19,00        
EH Hvidevareservice Bavnehøj BB 733 782 2 4
Rådhuset Sport 1 Sammenholdet 764 866 0 6
Team Malvin Rådhuset Sport 2. 939 713 6 0
           
 4. runde      01.11.2022. KL. 20.00        
Sammenholdet Team Malvin 800 846 2 4
Bavnehøj BB Rådhuset Sport 1 875 853 6 0
Rådhuset Sport 2. EH Hvidevareservice 854 814 6 0
           
 5. runde      15.11.2022. KL. 19.00        
Bavnehøj BB Rådhuset Sport 2. 799 757 6 0
Sammenholdet EH Hvidevareservice 820 843 0 6
Team Malvin Rådhuset Sport 1 815 887 2 4
           
 6. runde      29.11.2022. KL. 20.00        
Rådhuset Sport 2. Rådhuset Sport 1 793 877 0 6
EH Hvidevareservice Team Malvin 300 852 0 6
Sammenholdet Bavnehøj BB 778 711 4 2
           
 7. runde      13.12.2022. KL. 19.00        
Rådhuset Sport 1 EH Hvidevareservice 857 733 6 0
Sammenholdet Rådhuset Sport 2. 784 818 0 6
Bavnehøj BB Team Malvin 798 854 0 6
           
 8. runde      10.01.2023. KL. 20.00        
Bavnehøj BB EH Hvidevareservice 828 810 4 2
Sammenholdet Rådhuset Sport 1 805 865 0 6
Rådhuset Sport 2. Team Malvin 769 803 2 4
           
 9. runde      17.01.2023. OBS! ULIGE UGE KL. 19.00        
Team Malvin Sammenholdet 871 858 4 2
Rådhuset Sport 1 Bavnehøj BB 883 777 6 0
EH Hvidevareservice Rådhuset Sport 2. 810 746 4 2
           
10. runde     24.01.2023. KL. 20.00        
Rådhuset Sport 2. Bavnehøj BB 806 773 6 0
EH Hvidevareservice Sammenholdet 741 803 0 6
Rådhuset Sport 1 Team Malvin 941 892 4 2
           
11. runde     07.02.2023. KL. 19.00        
Bavnehøj BB Sammenholdet        
Team Malvin EH Hvidevareservice        
Rådhuset Sport 1 Rådhuset Sport 2.        
           
12. runde     21.02.2023. KL. 20.00        
Team Malvin Bavnehøj BB        
Rådhuset Sport 2. Sammenholdet        
EH Hvidevareservice Rådhuset Sport 1        
           
13. runde     07.03.2023. KL. 19.00        
Team Malvin Rådhuset Sport 2.        
Rådhuset Sport 1 Sammenholdet        
EH Hvidevareservice Bavnehøj BB        
           
14. runde    21.03.2023. KL. 20.00        
Rådhuset Sport 2. EH Hvidevareservice        
Bavnehøj BB Rådhuset Sport 1        
Sammenholdet Team Malvin        
           
15. runde    28.03.2023.  OBS! ULIGE UGE KL. 19.00        
Team Malvin Rådhuset Sport 1        
Sammenholdet EH Hvidevareservice        
Bavnehøj BB Rådhuset Sport 2.