Gruppe 1. - 20.09.2022.

     Kegler Point
1. Bavnehøj BB 1709 10
2. Team Malvin 1774 8
3. Rådhuset Sport 2. 1642 8
4. Rådhuset Sport 1 1670 6
5. Sammenholdet 1579 4
6. EH Hvidevareservice 1683 0
 1. runde      06.09.2022. KL. 19,00       Kegler           Point     
Rådhuset Sport 1 Rådhuset Sport 2. 787 848 0 6
Team Malvin EH Hvidevareservice 943 868 6 0
Bavnehøj BB Sammenholdet 825 738 6 0
           
 2. runde     20.09.2022. KL. 20,00        
EH Hvidevareservice Rådhuset Sport 1 815 883 0 6
Rådhuset Sport 2. Sammenholdet 794 841 2 4
Team Malvin Bavnehøj BB 831 884 2 4
           
 3. runde      04.10.2022. KL. 19,00        
EH Hvidevareservice Bavnehøj BB        
Rådhuset Sport 1 Sammenholdet        
Team Malvin Rådhuset Sport 2.        
           
 4. runde      01.11.2022. KL. 20.00        
Sammenholdet Team Malvin        
Bavnehøj BB Rådhuset Sport 1        
Rådhuset Sport 2. EH Hvidevareservice        
           
 5. runde      15.11.2022. KL. 19.00        
Bavnehøj BB Rådhuset Sport 2.        
Sammenholdet EH Hvidevareservice        
Team Malvin Rådhuset Sport 1        
           
 6. runde      29.11.2022. KL. 20.00        
Rådhuset Sport 2. Rådhuset Sport 1        
EH Hvidevareservice Team Malvin        
Sammenholdet Bavnehøj BB        
           
 7. runde      13.12.2022. KL. 19.00        
Rådhuset Sport 1 EH Hvidevareservice        
Sammenholdet Rådhuset Sport 2.        
Bavnehøj BB Team Malvin        
           
 8. runde      10.01.2023. KL. 20.00        
Bavnehøj BB EH Hvidevareservice        
Sammenholdet Rådhuset Sport 1        
Rådhuset Sport 2. Team Malvin        
           
 9. runde      17.01.2023. OBS! ULIGE UGE KL. 19.00        
Team Malvin Sammenholdet        
Rådhuset Sport 1 Bavnehøj BB        
EH Hvidevareservice Rådhuset Sport 2.        
           
10. runde     24.01.2023. KL. 20.00        
Rådhuset Sport 2. Bavnehøj BB        
EH Hvidevareservice Sammenholdet        
Rådhuset Sport 1 Team Malvin        
           
11. runde     07.02.2023. KL. 19.00        
Bavnehøj BB Sammenholdet        
Team Malvin EH Hvidevareservice        
Rådhuset Sport 1 Rådhuset Sport 2.        
           
12. runde     21.02.2023. KL. 20.00        
Team Malvin Bavnehøj BB        
Rådhuset Sport 2. Sammenholdet        
EH Hvidevareservice Rådhuset Sport 1        
           
13. runde     07.03.2023. KL. 19.00        
Team Malvin Rådhuset Sport 2.        
Rådhuset Sport 1 Sammenholdet        
EH Hvidevareservice Bavnehøj BB        
           
14. runde    21.03.2023. KL. 20.00        
Rådhuset Sport 2. EH Hvidevareservice        
Bavnehøj BB Rådhuset Sport 1        
Sammenholdet Team Malvin        
           
15. runde    28.03.2023.  OBS! ULIGE UGE KL. 19.00        
Team Malvin Rådhuset Sport 1        
Sammenholdet EH Hvidevareservice        
Bavnehøj BB Rådhuset Sport 2.