Gruppe 1. - 21.09.2021.

    Kegler Point
1. Jacks 2008 12
2. Bavnehøj BB 1841 11
3. EH Hvidevarerservice 1739 8
4. Rådhusets Sportsklub 1. 1783 6
5. Rådhusets Sportsklub 2. 1675 6
6. Team Malvin 1774 4
7. Sammenholdet 1691 1
8. Linak Danmark A/S 1499 0
 1. runde      07.09.2021. KL. 19,00       Kegler           Point     
Bavnehøj BB Team Malvin 902 862 6 0
EH Hvidevarerservice Sammenholdet 882 827 6 0
Jacks Rådhusets Sportsklub 2. 980 794 6 0
Linak Danmark A/S Rådhusets Sportsklub 1. 763 889 0 6
           
 2. runde     21.09.2021. KL. 20.00        
Sammenholdet Bavnehøj BB 864 939 1 5
Team Malvin EH Hvidevarerservice 912 857 4 2
Rådhusets Sportsklub 1. Jacks 894 1028 0 6
Rådhusets Sportsklub 2. Linak Danmark A/S 881 736 6 0
           
 3. runde      05.10.2021. KL. 19,00        
EH Hvidevarerservice Rådhusets Sportsklub 1.        
Bavnehøj BB Rådhusets Sportsklub 2.        
Linak Danmark A/S Sammenholdet        
Jacks Team Malvin        
           
 4. runde      02.11.2021. KL. 20.00        
Team Malvin Linak Danmark A/S        
Rådhusets Sportsklub 1. Bavnehøj BB        
Rådhusets Sportsklub 2. EH Hvidevarerservice        
Sammenholdet Jacks        
           
 5. runde      16.11.2021. KL. 19,00        
EH Hvidevarerservice Jacks        
Rådhusets Sportsklub 2. Team Malvin        
Bavnehøj BB Linak Danmark A/S        
Rådhusets Sportsklub 1. Sammenholdet        
           
 6. runde      30.11.2021. KL. 20.00        
Linak Danmark A/S EH Hvidevarerservice        
Sammenholdet Rådhusets Sportsklub 2.        
Jacks Bavnehøj BB        
Team Malvin Rådhusets Sportsklub 1.        
           
 7. runde      14.12.2021 KL. 19,00        
Rådhusets Sportsklub 1. Rådhusets Sportsklub 2.        
Jacks Linak Danmark A/S        
Sammenholdet Team Malvin        
Bavnehøj BB EH Hvidevarerservice        
           
 8. runde      11.01.2022. KL. 20.00        
Team Malvin Bavnehøj BB        
Sammenholdet EH Hvidevarerservice        
Rådhusets Sportsklub 2. Jacks        
Rådhusets Sportsklub 1. Linak Danmark A/S        
           
 9. runde      25.01.2022. KL. 19,00        
Bavnehøj BB Sammenholdet        
EH Hvidevarerservice Team Malvin        
Jacks Rådhusets Sportsklub 1.        
Linak Danmark A/S Rådhusets Sportsklub 2.        
           
10. runde     08.02.2022. KL. 20.00        
Rådhusets Sportsklub 1. EH Hvidevarerservice        
Rådhusets Sportsklub 2. Bavnehøj BB        
Sammenholdet Linak Danmark A/S        
Team Malvin Jacks        
           
11. runde     22.02.2022. KL. 19,00        
Linak Danmark A/S Team Malvin        
Bavnehøj BB Rådhusets Sportsklub 1.        
EH Hvidevarerservice Rådhusets Sportsklub 2.        
Jacks Sammenholdet        
           
12. runde     08.03.2022. KL. 20.00        
Jacks EH Hvidevarerservice        
Team Malvin Rådhusets Sportsklub 2.        
Linak Danmark A/S Bavnehøj BB        
Sammenholdet Rådhusets Sportsklub 1.        
           
13. runde     22.03.2022. KL. 19,00        
EH Hvidevarerservice Linak Danmark A/S        
Rådhusets Sportsklub 2. Sammenholdet        
Bavnehøj BB Jacks        
Rådhusets Sportsklub 1. Team Malvin        
           
14. runde    05.04.2022. KL. 20,00        
Rådhusets Sportsklub 2. Rådhusets Sportsklub 1.        
Linak Danmark A/S Jacks        
Team Malvin Sammenholdet        
EH Hvidevarerservice Bavnehøj BB        

Firmaidræt Silkeborg

 Søholt Idrætspark    Tlf.: 86 81 56 74 
 Ansvej 112 A    CVRnr. 31 82 80 74
 8600 Silkeborg    kontoret@firmaidraetten.dk