Gruppe 1 - 06.10.2020.

    Kegler Point
1. Jacks 3205 18
2. Rådhusets Sportsklub 1. 2846 12
3. EH Hvidevarerservice 2659 12
4. Bavnehøj BB 2644 10
5. Sammenholdet 2640 8
6. Team Malvin 2800 6
7. Flexcables A/S 2731 6
8. Rådhusets Sportsklub 3. 709 0
 1. runde      31.08.2020. KL. 19,00       Kegler           Point     
Bavnehøj BB Rådhusets Sportsklub 3. 883 0 6 0
EH Hvidevarerservice Team Malvin 1031 879 6 0
Flexcables A/S Sammenholdet 824 906 0 6
Jacks Rådhusets Sportsklub 1. 1024 891 6 0
           
 2. runde     14.09.2020. KL. 20.00        
Team Malvin Bavnehøj BB 863 830 6 0
Rådhusets Sportsklub 3. EH Hvidevarerservice 0 790 0 6
Rådhusets Sportsklub 1. Flexcables A/S 969 890 6 0
Sammenholdet Jacks 875 985 0 6
           
 3. runde      28.09.2020. KL. 19,00        
EH Hvidevarerservice Rådhusets Sportsklub 1. 838 986 0 6
Bavnehøj BB Sammenholdet 931 859 4 2
Jacks Team Malvin 1196 1058 6 0
Flexcables A/S Rådhusets Sportsklub 3. 1017 709 6 0
           
 4. runde      26.10.2020. KL. 20.00        
Rådhusets Sportsklub 3. Jacks        
Rådhusets Sportsklub 1. Bavnehøj BB        
Sammenholdet EH Hvidevarerservice        
Team Malvin Flexcables A/S        
           
 5. runde      09.11.2020. KL. 19,00        
EH Hvidevarerservice Flexcables A/S        
Sammenholdet Rådhusets Sportsklub 3.        
Bavnehøj BB Jacks        
Rådhusets Sportsklub 1. Team Malvin        
           
 6. runde      23.11.2020. KL. 20.00        
Jacks EH Hvidevarerservice        
Team Malvin Sammenholdet        
Flexcables A/S Bavnehøj BB        
Rådhusets Sportsklub 3. Rådhusets Sportsklub 1.        
           
 7. runde      07.12.2020. KL. 19,00        
Rådhusets Sportsklub 1. Sammenholdet        
Flexcables A/S Jacks        
Team Malvin Rådhusets Sportsklub 3.        
Bavnehøj BB EH Hvidevarerservice        
           
 8. runde      11.01.2021. KL. 20.00        
Rådhusets Sportsklub 3. Bavnehøj BB        
Team Malvin EH Hvidevarerservice        
Sammenholdet Flexcables A/S        
Rådhusets Sportsklub 1. Jacks        
           
 9. runde      18.01.2021. OBS! ULIGE UGE KL. 19,00        
Bavnehøj BB Team Malvin        
EH Hvidevarerservice Rådhusets Sportsklub 3.        
Flexcables A/S Rådhusets Sportsklub 1.        
Jacks Sammenholdet        
           
10. runde     25.01.2021. KL. 20.00        
Rådhusets Sportsklub 1. EH Hvidevarerservice        
Sammenholdet Bavnehøj BB        
Team Malvin Jacks        
Rådhusets Sportsklub 3. Flexcables A/S        
           
11. runde     08.02.2021. KL. 19,00        
Jacks Rådhusets Sportsklub 3.        
Bavnehøj BB Rådhusets Sportsklub 1.        
EH Hvidevarerservice Sammenholdet        
Flexcables A/S Team Malvin        
           
12. runde     22.02.2021. KL. 20.00        
Flexcables A/S EH Hvidevarerservice        
Rådhusets Sportsklub 3. Sammenholdet        
Jacks Bavnehøj BB        
Team Malvin Rådhusets Sportsklub 1.        
           
13. runde     08.03.2021. KL. 19,00        
EH Hvidevarerservice Jacks        
Sammenholdet Team Malvin        
Bavnehøj BB Flexcables A/S        
Rådhusets Sportsklub 1. Rådhusets Sportsklub 3.        
           
14. runde    22.03.2021. KL. 20,00        
Sammenholdet Rådhusets Sportsklub 1.        
Jacks Flexcables A/S        
Rådhusets Sportsklub 3. Team Malvin        
EH Hvidevarerservice Bavnehøj BB        

Firmaidræt Silkeborg

 Søholt Idrætspark    Tlf.: 86 81 56 74 
 Ansvej 112 A    CVRnr. 31 82 80 74
 8600 Silkeborg    kontoret@firmaidraetten.dk