Kegler Point
1. Jacks 1029 6
2. E. H. Hvidevarerservice 973 6
3. Team Malvin 963 6
4. Sammenholdet 905 6
5. Rådhusets Sportsklub 1 874 0
6. S.P.I. 835 0
7. Bavnehøj B B 808 0
8. Bowl ’N’ Fun 0 0

 

 
1. runde       02.09.2019. KL. 19,00      Kegler           Point     
Bavnehøj B B Team Malvin 808 963 0 6
Bowl ’N’ Fun Sammenholdet 0 905 0 6
E. H. Hvidevarerservice S. P. I. 973 835 6 0
Jacks Rådhusets Sportsklub 1 1029 874 6 0
           
2. runde       16.09.2019. KL. 20.00        
Sammenholdet Bavnehøj B B        
Team Malvin Bowl ’N’ Fun        
Rådhusets Sportsklub 1 E. H. Hvidevarerservice        
S. P. I. Jacks        
           
3. runde       30.09.2019. KL. 19,00        
Bowl ’N’ Fun Rådhusets Sportsklub 1        
Bavnehøj B B S. P. I.        
Jacks Sammenholdet        
E. H. Hvidevarerservice Team Malvin        
           
4. runde       28.10.2019. KL. 20.00        
Team Malvin Jacks        
Rådhusets Sportsklub 1 Bavnehøj B B        
S. P. I. Bowl ’N’ Fun        
Sammenholdet E. H. Hvidevarerservice        
           
5. runde       11.11.2019. KL. 19,00        
Bowl ’N’ Fun E. H. Hvidevarerservice        
S. P. I. Team Malvin        
Bavnehøj B B Jacks        
Rådhusets Sportsklub 1 Sammenholdet        
           
6. runde       25.11.2019. KL. 20.00        
Jacks Bowl ’N’ Fun        
Sammenholdet S. P. I.        
E. H. Hvidevarerservice Bavnehøj B B        
Team Malvin Rådhusets Sportsklub 1        
           
7. runde       09.12.2019. KL. 19,00        
Rådhusets Sportsklub 1 S. P. I.        
E. H. Hvidevarerservice Jacks        
Sammenholdet Team Malvin        
Bavnehøj B B Bowl ’N’ Fun        
           
8. runde       06.01.2020. KL. 20.00        
Team Malvin Bavnehøj B B        
Sammenholdet Bowl ’N’ Fun        
S. P. I. E. H. Hvidevarerservice        
Rådhusets Sportsklub 1 Jacks        
           
9. runde       20.01.2020. KL. 19,00        
Bavnehøj B B Sammenholdet        
Bowl ’N’ Fun Team Malvin        
E. H. Hvidevarerservice Rådhusets Sportsklub 1        
Jacks S. P. I.        
           
10. runde     03.02.2020. KL. 20.00        
Rådhusets Sportsklub 1 Bowl ’N’ Fun        
S. P. I. Bavnehøj B B        
Sammenholdet Jacks        
Team Malvin E. H. Hvidevarerservice        
           
11. runde     17.02.2020. KL. 19,00        
Jacks Team Malvin        
Bavnehøj B B Rådhusets Sportsklub 1        
Bowl ’N’ Fun S. P. I.        
E. H. Hvidevarerservice Sammenholdet        
           
12. runde     02.03.2020. KL. 20.00        
E. H. Hvidevarerservice Bowl ’N’ Fun        
Team Malvin S. P. I.        
Jacks Bavnehøj B B        
Sammenholdet Rådhusets Sportsklub 1        
           
13. runde     16.03.2020. KL. 19,00        
Bowl ’N’ Fun Jacks        
S. P. I. Sammenholdet        
Bavnehøj B B E. H. Hvidevarerservice        
Rådhusets Sportsklub 1 Team Malvin        
           
14. runde   30.03.2020. KL. 20,00        
S. P. I. Rådhusets Sportsklub 1        
Jacks E. H. Hvidevarerservice        
Team Malvin Sammenholdet        
Bowl ’N’ Fun Bavnehøj B B        
. runde       02.09.2019.
KL. 19,00      Kegler           Point     
Bavnehøj B B Team Malvin        
Bowl ’N’ Fun Sammenholdet        
E. H. Hvidevarerservice S. P. I.        
Jacks Rådhusets Sportsklub 1        
           
2. runde       16.09.2019. KL. 20.00        
Sammenholdet Bavnehøj B B        
Team Malvin Bowl ’N’ Fun        
Rådhusets Sportsklub 1 E. H. Hvidevarerservice        
S. P. I. Jacks        
           
3. runde       30.09.2019. KL. 19,00        
Bowl ’N’ Fun Rådhusets Sportsklub 1        
Bavnehøj B B S. P. I.        
Jacks Sammenholdet        
E. H. Hvidevarerservice Team Malvin        
           
4. runde       28.10.2019. KL. 20.00        
Team Malvin Jacks        
Rådhusets Sportsklub 1 Bavnehøj B B        
S. P. I. Bowl ’N’ Fun        
Sammenholdet E. H. Hvidevarerservice        
           
5. runde       11.11.2019. KL. 19,00        
Bowl ’N’ Fun E. H. Hvidevarerservice        
S. P. I. Team Malvin        
Bavnehøj B B Jacks        
Rådhusets Sportsklub 1 Sammenholdet        
           
6. runde       25.11.2019. KL. 20.00        
Jacks Bowl ’N’ Fun        
Sammenholdet S. P. I.        
E. H. Hvidevarerservice Bavnehøj B B        
Team Malvin Rådhusets Sportsklub 1        
           
7. runde       09.12.2019. KL. 19,00        
Rådhusets Sportsklub 1 S. P. I.        
E. H. Hvidevarerservice Jacks        
Sammenholdet Team Malvin        
Bavnehøj B B Bowl ’N’ Fun        
           
8. runde       06.01.2020. KL. 20.00        
Team Malvin Bavnehøj B B        
Sammenholdet Bowl ’N’ Fun        
S. P. I. E. H. Hvidevarerservice        
Rådhusets Sportsklub 1 Jacks        
           
9. runde       20.01.2020. KL. 19,00        
Bavnehøj B B Sammenholdet        
Bowl ’N’ Fun Team Malvin        
E. H. Hvidevarerservice Rådhusets Sportsklub 1        
Jacks S. P. I.        
           
10. runde     03.02.2020. KL. 20.00        
Rådhusets Sportsklub 1 Bowl ’N’ Fun        
S. P. I. Bavnehøj B B        
Sammenholdet Jacks        
Team Malvin E. H. Hvidevarerservice        
           
11. runde     17.02.2020. KL. 19,00        
Jacks Team Malvin        
Bavnehøj B B Rådhusets Sportsklub 1        
Bowl ’N’ Fun S. P. I.        
E. H. Hvidevarerservice Sammenholdet        
           
12. runde     02.03.2020. KL. 20.00        
E. H. Hvidevarerservice Bowl ’N’ Fun        
Team Malvin S. P. I.        
Jacks Bavnehøj B B        
Sammenholdet Rådhusets Sportsklub 1        
           
13. runde     16.03.2020. KL. 19,00        
Bowl ’N’ Fun Jacks        
S. P. I. Sammenholdet        
Bavnehøj B B E. H. Hvidevarerservice        
Rådhusets Sportsklub 1 Team Malvin        
           
14. runde   30.03.2020. KL. 20,00        
S. P. I. Rådhusets Sportsklub 1        
Jacks E. H. Hvidevarerservice        
Team Malvin Sammenholdet        
Bowl ’N’ Fun Bavnehøj B B